lt  | en  | ru 
     
 
Apie A&B Grupė
 
Mūsų įmonė gamina ir parduoda aukštos kokybės sausas, bei natūralios drėgmės malkas, skirtas kūrenti kieto kuro katiluose, bei židiniuose. Taip pat prekiaujame durpių, spalių, šiaudų, pjuvenų briketais ir pjuvenų, bei šiaudų granulėmis, taip pat akmens anglimi.
 
Malkas galime paruošti pagal kiekvieno kliento poreikius (atvežti rąsteliais, trinkelėmis ar suskaldytas) taip pat supjauti pagal reikiamą ilgį, suskaldyti pageidaujamu stambumu.

Paruoštas malkas pristatome (sumestas arba gražiai sudėliotas eilutemis) Jums patogiu laiku. Paruoštas malkas vežame nuo 5 iki 15 arba po 40 erdmetrių. Nepjautas malkas pristatome po 10, 30 arba 60 erdmetrių ir iškrauname su hidrauliniu kranu.
 
Briketus, granules ar anglis  parduodame tik fasuotas didmaišiuose arba patogiose pakuotėse po 10 kilogramų ir mažiausias pristatymo kiekis 1T. Iškrauname kranu į Jums patogią vietą.
 
Jūsų pasirinktą kietą kurą galime pristatyti Jums patogiu laiku.
 
Savo veiklą vykdome Jonavos, Kėdainiu, Kauno, Ukmergės rajonuose. Jonavos ir Kėdainiu miestuose ir 30km nuo jų pristatymas nemokamas. Į kitus miestus ir kaimus pristatymo kaina pagal susitarimą.
 
Taip pat prekiaujame išsimokėtinai.

Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos...
 
 
 
  © 2021 malkute.lt | Interneto svetainių kūrimas